Pieczątki

Gumki do pieczątek

Pracownia Graweru TIPOGRAFIA oferuje wysokiej jakości gumki do pieczątek wykonane na bazie gumy grawerskiej z wykorzystaniem najbardziej precyzyjnej na rynku technologii laserowej. Dbając o środowisko naturalne używamy zielonej gumy ECO. Wykorzystanie lasera oraz wysokiej klasy gumy grawerskiej umożliwia umieszczenie na pieczątce dowolnego tekstu, grafiki czy logo. Dzięki temu zależnie od indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów możemy przygotować zarówno standardowe gumki do pieczątek z prostym grawerem, jak i pieczątki z bardziej skomplikowanymi wzorami.

Dlaczego warto wybrać gumki do pieczątek z gumy grawerskiej?

W przeciwieństwie do pieczątek odlanych z polimeru oraz wykonanych przy użyciu innych tworzyw pieczątki z gumy grawerskiej gwarantują jednakowe, a zarazem niezwykle precyzyjne odbicie umieszczonego na nich tekstu. W ten sposób zyskujemy pewność, że każda odbitka pieczątki będzie nie tylko bardzo dobra jakościowo, ale również będzie w pełni odpowiadała pierwowzorowi widocznemu na gumie grawerskiej.

W ofercie posiadamy pieczątki cenionych producentów z Polski i zagranicy. Oferujemy m.in. pieczątki firm, takich jak Wagraf i Traxx. Wybór marki pieczątki każdorazowo uzależniamy od oczekiwań i preferencji klienta. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców, instytucji oraz klientów indywidualnych z miasta Warszawa i okolic oraz z Polski.

Klientów poszukujących wysokiej jakości gumki do pieczątek lub innych akcesoriów pieczątkarskich, którzy ze względu na odległość nie mogą odwiedzić Pracowni Graweru TIPOGRAFIA osobiście zachęcamy do zapytań drogą mailową.

Więcej informacji oraz z pełną ofertę możecie Państwo zapoznać się odwiedzając nasz sklep – www.taniapieczatka.com.pl