Tabliczki znamionowe

Tabliczki informacyjne , wykonujemy różnymi technikami.

Laminaty grawerskie prostsza ale efektowna metoda oznaczania tabliczek oraz zawieszek do toreb i breloków. Kolory uzyskuje się wybierając  górna warstwę  dwu warstwowego laminatu. Dolan warstwa jest kolorem graweru. Do zalet tego materiału można zaliczyć to że laser oprócz samego graweru bezpośredniego, wycina różne kształty oraz otwory.

Grawerton to technika kolorowego nadruku nanoszona sublimacją na specjalną blachę aluminiową. Grawerton to bardzo estetyczny sposób znakowania produktów między innymi puchary sportowe i trofea, urządzenia elektryczne, sprzęt AGD , meble , opisy gablot , przedmiotów na targach oraz innych przedmiotów użytkowych. Tabliczki mogą być cięte w liniach prostych bez otworów.

Kolorowe blachy aluminiowe to trwalsza metoda podobna do laminatów grawerskich ale wykonywana na innych nośnikach, na aluminiowych kolorowych blachach. Tabliczki mogą być cięte w liniach prostych bez otworów a kolory uzyskuje się wybierając  górną kolorową warstwę  blachy. Dolan warstwa jest kolorem graweru.

Tabliczki informacyjne ,zawieszki – dlaczego warto skorzystać z oferty TIPOGRAFIA?

Pracownia Graweru TIPOGRAFIA od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości tabliczek informacyjnych , zawieszek do breloków i toreb , tabliczek opisowych oraz znamionowych przy użyciu różnych technik. Co nas wyróżnia spośród konkurencji?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Klientów zainteresowanych kontaktem bezpośrednim zapraszamy do siedziby TIPOGRAFIA w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej 75 c.